Ta stran uporablja piškotke. Za več informacij o piškotkih, ki jih uporablja spletna stran, kliknite TUKAJ. Se strinjam

Predstavitev zaposlenih

KONTAKTI


KOOP TRGOVINA d.o.o.
Cesta bratov Cerjakov 43
SI-8250 Brežice

Tel.: +386 (0)7 47 78 820
Tel.: +386 (0)7 47 78 821
El. pošta: info@koop.si



DIREKTOR

Klemenčič Marjan
El. pošta: m.klemencic@koop.si

TRŽENJE IN TEHNIČNA PRODAJA

Vodja komerciale
Zupančič Robi
El. pošta: robi@koop.si

LOGISTIKA

Barbič Branka
El. pošta: branka@koop.si

RAČUNOVODSTVO IN FINANCE

Vodja računovodstva
Kopinč Pavla
El. pošta: pavla@koop.si

Klemenčič Angela
El. pošta: angela@koop.si

MARKETING

Žiroš Eugen
El. pošta: eugen@koop.si

Klemenčič Kristina
El. pošta: kristina@koop.si

RAZREZ LEPILNIH TRAKOV

Krošl Jože
El. pošta: delavnica@koop.si

SKLADIŠČE

Ivan Benkoč
El. pošta: ivan@koop.si

Marcel Zupančič
El. pošta: marcel@koop.si

Adam Majstorovič
El. pošta: adam@koop.si


TRANSPORT

Ivan Benkoč
El. pošta: ivan@koop.si


PRODAJA IN TEHNIČNA POMOČ STRANKAM

Ajdišek Henri
El. pošta: henri@koop.si

Zavašnik Miran
El. pošta: miran@koop.si

Kopinč Igor
El. pošta: igor@koop.si

 

 

 

i

Uspeh d.o.o.

Izdelava učinkovitih spletnih strani


Tel: +386 1 511 30 68

E-naslov: info@uspeh.com

Internet: http://www.uspeh.com

Izdelava spletne strani je obsegala:

  • pripravo koncepta spletne strani,
  • marketinško svetovanje,
  • graficno oblikovanje in izvedbo.